Ieri a avut loc intalnirea membrelor #afacereameacreativa, intalnirea are loc in mai multe orase din tara la aceeasi ora. Eu am participat la Constanta alaturi de alte 3 persoane. E a patra editie la care particip si a doua intalnire la care ma intalnesc cu aceste 3 fete. Puteti citi despre intalnirile precedente cautand pe blogul amartis: amartis.ro/blog . A fost o intalnire draguta, am vorbit despre afacerile noastre, despre design site, domeniu si gazduire site (eu am recomandat romarg.ro ), case de marcat, persoane care au cuptor de ardere lut (eu am recomandat-o pe Alexandra de la Picturesti ) etc dar si putin despre treburi de fete gen cosmetica. Am primit cadou: un semn de carte de la Iona HobbyLand , un etui/ toc de ochelari cusut de Amica.Handmade , o brosa Harabaia cu Desene . Cadoul pe care l-am facut eu era compus din: scrisoare despre experienta mea ca antreprenoare; voucher reduceri produse si servicii amartis.ro; carte postala fata cu flori de musetel (...
[Blog] Săptămâna 08 - 14 Iunie 2026
-
*luni 08.06.2026* - am vazut la piata ca primisera capsuni, am cumparat si
eu 3 kg cu 11 lei/ kg
*marti 09.06.2026* - am facut dulceata si sirop
*mie...
Acum o săptămână
